Przejdź do treści

Slim Herbal System – 6-cio fazowy system odchudzania

  • przez
odchudzanie

Robisz wszystko zgodnie z zasadami: ograniczasz tłuszcze i węglowodany, rezygnujesz z ulubionych ciastek i wizyt w McDonald’s, codziennie się gimnastykujesz, a mimo to waga nie spada tak szybko, jak powinna? To dlatego, że nie stosujesz Slim Herbal System – unikalnych ziołowych herbatek odchudzających.

Nawet jeśli odchudzasz się zgodnie z prawidłami tej sztuki, ale twój organizm nie funkcjonuje prawidłowo, nie schudniesz. Sztuczne suplementy diety pomogą tylko chwilowo, natychmiast po ich odstawieniu na własnej skórze odczujesz efekt jo-jo. Zamiast zamartwiać się i rwać włosy z głowy poznaj unikalny ziołowy suplement diety Slim Herbal System. To naturalne mieszanki ziół przygotowane według receptury opracowanej przez ekspertów z Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Przekazywane od wieków z pokolenia na pokolenie cudowne właściwości ziół okazały się tym, co najlepiej wspomaga walkę z nadmiarem kilogramów.

Kuracja Slim Herbal System składa się z sześciu faz powtarzających się codziennie. Innymi słowy – każdego dnia trzeba wypić sześć różnych herbatek ziołowych. Każda z nich ma inny skład i inne właściwości, ale wszystkie łączy ten sam cel – usprawnienie metabolizmu i procesów trawiennych w celu osiągnięcia optymalnej wagi. Cała kuracja trwa 25 dni.

Faza I – Detox

Pierwsza z sześciu herbatek Slim Herbal System ma na celu oczyszczenie i usprawnienie pracy jelit. Wspomaga ich pracę i reguluje perystaltykę. Dzięki temu składniki odżywcze mogą być szybciej wchłaniane przez jelita, a procesy trawienne przebiegają szybciej.

Faza II – Porcja energii

Druga herbatka Slim Herbal System ma za zadanie pobudzić organizm i przyspieszyć procesy przemiany materii. Zastrzyk energii porównywalny jest z tym, który daje kawa, jednak nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych.

Faza III – Przyspieszenie metabolizmu

Nawet jeśli jemy mniej niż wcześniej, a przemiana materii nie zachodzi tak szybko, jak powinna – nie schudniemy. Dlatego tak ważne jest, by przyspieszyć metabolizm. Ponadto herbatka pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu.

Faza IV – Spalanie tłuszczu

Każdy, kto choć raz w życiu się odchudzał, dobrze wie, jak trudno jest pozbyć się nagromadzonego na brzuchu i udach tłuszczu. Mimo stosowania najbardziej nawet drakońskich diet i rygorystycznego planu treningowego wydaje się on być niezniszczalny. Dzięki czwartej herbatce Slim Herbal System nie tylko przyspieszysz metabolizm i spalanie tłuszczu, ale także będziesz go mniej wchłaniać z pożywienia.

Faza V – Redukcja apetytu

Tym, co najbardziej utrudnia utrzymanie diety odchudzającej, jest apetyt. To on nieustannie podpowiada „zjedz coś, jedno ciastko nie zaszkodzi, banany nie tuczą” a ty ulegasz chwilowym pokusom. W efekcie może faktycznie nie tyjesz, ale też nie chudniesz. Dzięki piątej herbatce Slim Herbal System w naturalny sposób pohamujesz łaknienie, dzięki czemu nie będziesz odczuwać chęci na sutą kolację.

Faza VI – Wieczorny relaks

Przemęczony organizm nie będzie sobie dobrze radził z walką z nadwagą. Dlatego tak ważny jest wieczorny odpoczynek i zdrowy sen. Dzięki ostatniej herbatce Slim Herbal System w naturalny sposób wprowadzisz się w stan wieczornego wyciszenia i odprężenia. Także ta herbatka, jak wszystkie pozostałe, reguluje procesy metaboliczne, ponadto reguluje poziom cukru we krwi.

Wszystkie herbatki przyrządza się w ten sam sposób, należy zalać je wrzątkiem i zostawić na 10 minut do zaparzenia. Pić w odstępach około 2 – 2,5 godziny.

Więcej informacji, szczegółowy skład i działanie poszczególnych ziół, a także szczegółowy harmonogram picia Slim Herbal System i przede wszystkim sklep, można znaleźć na www.slim-system.pl

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać ciekawe informacje i aktualności związane z tematyką tej strony:
Email
Imię
Zgadzam się z polityką prywatności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.